Pages Menu
Categories Menu
Odwołanie członków Zarządu

Odwołanie członków Zarządu

domy jednorodzinne Zalasewo http://jandach.pl/pl/domy-mieszkania-zalasewo Mieszkania i domy w programie MDM na sprzed Konstrukcje stalowe, blacha falista i relining - http://viacon.pl/pl/konstrukcje-multiplate

Zarząd jest wybierany przez członków Wspólnoty, a co za tym idzie – właściciele lokali mają określone wymagania wobec wybranych osób. Od Zarządu w dużej mierze uzależniony jest komfort życia mieszkańców. Do kompetencji Zarządu należy również realizowanie uchwał podjętych przez Wspólnotę.

Zarząd powinien być co roku rozliczany z realizacji Uchwał. Jeśli uchwały nie zostały właściwie wprowadzone w życie oznacza to, że Zarząd nie spełnia oczekiwań mieszkańców. Powodem do niezadowolenia z działań Zarządu mogą być również widoczne zaniedbania czy nieumiejętność nawiązania współpracy ze skutecznym Zarządcą.

Jeśli członkowie Wspólnoty mają wątpliwości co do właściwego funkcjonowania Zarządu lub jego części, możliwa jest zmiana składu osobowego Zarządu. W tym celu Wspólnota musi podjąć uchwałę o odwołaniu członków Zarządu.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *